Biuro projektowe zatrudni asystenta/asystentkę architekta
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
seven-seven sp. z o.o.
16. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Szczegóły:
-praca stacjonarna na pełny etat 8h dziennie (7:30-15:30),
-forma zatrudnienia do ustalenia: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie,
-możliwość odbycia praktyk do uprawnień budowlanych,
-ambitne projekty (zamówienia publiczne, budynki mieszkalne, użyteczności publicznej),
-stabilne warunki zatrudnienia,
-wynagrodzenie do ustalenia.
Zakres obowiązków:
-opracowywanie projektów budowlanych,
-przygotowywanie dokumentacji technicznej rysunkowej i opisowej,
-stosowanie wiedzy technicznej, przepisów i norm,
-współpraca w zespole.
Nasze wymagania:
-doświadczenia przy opracowywaniu dokumentacji projektowej w biurze architektonicznym,
-znajomości programu AutoCad i pakietu Office,
-dodatkowym atutem będzie znajomość programu Revit i Lumion,
-wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,
-umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy i terminowość,
-zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność i sumienność.
Biuro Projektowe 77archiektura
Kontakt : 730 974 970
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio wraz z zamieszczeniem aktualnej klauzuli RODO. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Nowy Sącz
  • Architekt Nowy Sącz
  • Architekt wnętrz Nowy Sącz
  • Architekt krajobrazu Nowy Sącz
  • Asystent Nowy Sącz
  • Asystent zarządu Nowy Sącz
  • Asystent stomatologiczny Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544