Biuro/Administracja
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Spółka zoo
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik Administracyjno - Księgowy
Twój zakres obowiązków
Wprowadzanie dokumentów kosztowych do programu, wystawianie faktur.
Weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym.
Kontrola zobowiązań, należności, raportów kasowych.
Koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji.
Współpraca z zespołem, w tym terminowe przekazywanie dokumentów.
Utrzymywanie stałych relacji z klientami w powierzonym zakresie.
Wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem spółki.
Dbanie o sporządzenie ofert dla klientów.
Nasze wymagania
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Znajomość pakietu MS Office.
Wysoko rozwinięta inicjatywa własna i umiejętność pracy zespołowej.
Dobra organizacja pracy, rzetelność i sumienność.
Szczery uśmiech i pozytywne podejście do życia.
Oferujemy
Stabilne zatrudnienie.
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.
Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań.
Partnerską atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem "Pracownik Administracyjno - Księgowy"
Prosimy o dodanie poniższej klauzuli RODO
Klauzula RODO

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ds. administracji Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055