BIOTECHNOLOG PROCESÓW FERMENTACYJNYCH
  • Łódź
Łódź, Lechicka 5, 91-230 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
ForVite P.S.A.
17. 9. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

ForVite P.S.A. poszukuje osoby na stanowisko: specjalista technolog/biotechnolog/mykolog do projektu VEGEPRO B+R
Zadania :
- Wykonywanie badań (z zakresu mikrobiologii ze szczególnym uwzględnieniem hodowli grzybów mikroskopowych,
- Praca nad opracowanie procesu technologicznego produkcji żywności.
- Obsługa aparatury badawczej i prowadzenie wewnętrznej bazy danych,
- Udział w działalności naukowej,

Inne wymagania
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe magisterskie
- Praktyczna znajomość podstawowych technik laboratoryjnych;
- Doświadczenie na stanowisku pracy w laboratorium biologii,
- Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office;
Oczekiwania:
- Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej;
- Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem;
- Odpowiedzialność, dokładność, sumienność;
- Mile

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584