Biotechnolog
  • Łódź
Konstantynów Łódzki, Łódź, Łódzkie, Polska
Forvite P.S.A.
14. 8. 2024

Jesteśmy innowacyjną spółką B+R rozwijamy się i dlatego poszukujemy
osoby do udziału w projekcie badawczym. ForVite P.S.A. poszukuje osoby na stanowisko: specjalista –technolog/biotechnolog/mykolog do projektu VEGEPRO B+R
Zadania :
Wykonywanie badań (z zakresu mikrobiologii ze szczególnym uwzględnieniem hodowli grzybów mikroskopowych,
Praca nad opracowanie procesu technologicznego produkcji żywności.
Obsługa aparatury badawczej i prowadzenie wewnętrznej bazy danych,
Udział w działalności naukowej,
Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie
Praktyczna znajomość podstawowych technik laboratoryjnych;
Doświadczenie na stanowisku pracy w laboratorium biologii,
Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office;
Oczekiwania:
Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej;
Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem;
Odpowiedzialność, dokładność, sumienność;
Mile widziane doświadczenie w pracy naukowej (posiadany stopień doktora ).
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
​Stabilne warunki zatrudnienia;
​Przyjazną atmosferę pracy;
kontakt ; @

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584