Big Data Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Britenet
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Nasze oczekiwania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu Java/Python
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Big Data
  • Znajomość Spark/pySpark
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań w środowiskach chmurowych (AWS), szczególnie w oparciu o AWS Glue i AWS Athena
  • Wiedza z zakresu pisania skryptów bash
  • Praktyczna znajomość SQL
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań NoSQL np. Elasticsearch
  • Znajomość Dockera

Kluczowe zadania

  • Tworzenie raportów i agregatów z wykorzystaniem AWS Glue.
  • Migracja istniejących rozwiązań do AWS
  • Tworzenie i prezentacja POC
  • Implementacja procesów biznesowych

Co oferujemy

  • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
  • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
  • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
  • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
  • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
  • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
  • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
  • Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
  • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
  • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509