|Bielsko Biała-UoP-od ZARAZ-Aplikuj!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
AAS sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

W Bielsku Białej możesz liczyć na pracę od zaraz!

Sprawdź, czy nie szukamy Ciebie!

tel. 5-0-0- 4-6-5 -1-3-2 lub wyślij SMS "BB" a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Z racji specyfiki pracy oferta skierowana do Panów

Opis stanowiska:

Wymagania:

OFEROWANE:

  • umowa o pracę tymczasową z naszą Agencją (możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą po okresie 6 miesięcy
  • wynagrodzenie, na które składa się stawka godzinowa oraz premia frekwencyjna 550 zł brutto, premia produkcyjna 250 zł brutto, dodatek nocny 20%
  • weekendy dla chętnych sobota, niedziela +100%
  • pracę od zaraz na 3 zmiany, nie wymagamy doświadczenia- szkolimy
  • opiekę i wsparcie dedykowanego koordynatora na etapie rekrutacji, zatrudnienia
  • możliwości rozwoju- zdobycia uprawnień np. UDT
  • ubezpieczenie, PPK

Nie czekaj Aplikuj!

Agencja Pracy Tymczasowej nr 24292

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509