Bibliotekarz
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
SIS SP. Z O.O.
6. 8. 2024

SZCZECIN INTERNATIONAL SCHOOL poszukuje bibliotekarza na pełen etat do Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego z biegłą znajomością języka angielskiego.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- biegła znajomość języka angielskiego
- mile widziane przygotowanie pedagogiczne
Zakres obowiązków:
- prowadzenie biblioteki
- obsługa programu bibliotecznego SOWA
- zamawianie i katalogowanie podręczników oraz książek
- współpraca z nauczycielami, czynny udział w imprezach szkolnych
- promocja szkoły
- prowadzenie lekcji bibliotecznych zgodnie z programem IB
Oferujemy:
- umowę o pracę
- pakiet prywatnej opieki medycznej
- wsparcie metodyczne
- możliwość rozwoju zawodowego w szkole
- pracę w ambitnym, międzynarodowym środowisku

  • Praca Szczecin
  • Bibliotekarz Szczecin
  • Bibliotekarz dyplomowany Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567