BI Lead / Business Controller
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
OChK
20. 9. 2024

OChK to dostawca rozwiązań chmurowych. Działa w modelu multicloud oferując zarówno usługi świadczone z autorskiej Platformy OChK, jak i chmur publicznych Google Cloud i Microsoft Azure. Wyróżnikiem firmy na rynku są usługi dodane: zespół certyfikowanych inżynierów i inżynierek OChK pomaga klientom w doborze technologii, migracji istniejących aplikacji, budowie, rozwoju i utrzymaniu natywnych rozwiązań w chmurach publicznych oraz monitorowaniu i zapewnieniu bezpieczeństwa środowiska IT. Dodatkowo wspiera ich w procesie budowy kompetencji niezbędnych, by w pełni wykorzystać potencjał chmury w realizacji ich strategii biznesowej. OChK łączy najnowsze technologie i ludzi, którzy potrafią je wykorzystać. Dzięki temu skutecznie pomaga zarówno przedsiębiorstwom (od dużych korporacji po małe startupy), jak i instytucjom publicznym, w procesach transformacji cyfrowej.

 Aktualnie do naszego zespołu Finansów szukamy:

  • Miejsce pracy: Warszawa (ul. Grzybowska 62) / hybrydowo
  • Wynagrodzenie: 16.000-20.000
  • Rodzaj umowy: UoP/B2B
  • Poziom stanowiska: Senior

Poszukujemy osoby, która potrafi skutecznie analizować zdarzenia biznesowe, identyfikować problemy i proponować rozwiązania. Jeśli znasz się na danych, rozumiesz ich wzajemne powiązania i potrafisz adresować potrzeby biznesowe z wykorzystaniem narzędzi IT, ta rola jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • analizowanie business case’ów oraz kalkulacja kosztów jednostkowych dla produktów,
  • analizowanie i weryfikowanie rentowności klientów,
  • weryfikowanie poprawności danych billingowych klientów w obszarach chmur takich jak: GCP, Azure, M365 czy Modern Workspace,
  • automatyzowanie procesów związanych z przygotowaniem i weryfikacją danych,
  • przygotowywanie raportów BI oraz innych raportów analitycznych,
  • projektowanie i optymalizacja struktur i przepływów danych dla zapewnienia ich wydajności i skalowalności,
  • tworzenie i utrzymanie modeli danych na potrzeby hurtowni danych, przy uwzględnieniu zebranych wymagań biznesowych oraz najlepszych praktyk,
  • koordynowanie pracą zespołu,  monitorowanie postępów oraz zapewnienie realizacji zadań zgodnie z harmonogramem,
  • współpraca z interesariuszami w celu zbierania wymagań, raportowania postępów oraz uzyskiwania akceptacji dla realizowanych projektów.

Nasze wymagania:

  • podstawowa znajomość SQL oraz API w zakresie przetwarzania i analizowania danych,
  • zaawansowana znajomość programów Excel lub Google Sheets, w tym:
  • Funkcji: xlookup, index & match, switch, filter, dget, vstack.
  • Operacji: pivot & unpivot, multiple dependent drop-down lists.
  • doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych.

Mile widziane:

  • doświadczenie z platformami NoCode/LowCode i ich efektywnego wykorzystania do automatyzacji procesów,
  • znajomość Power BI/Power Query,
  • znajomość procesów ETL/ELT i umiejętność ich stosowania w praktyce,
  • doświadczenie w analizowaniu danych finansowych,
  • umiejętność efektywnego wykorzystania  narzędzi AI,
  • tworzenie i czytanie dokumentacji,
  • zainteresowanie FinOps – mile widziana wiedza o optymalizacji kosztów chmurowych.

Oferujemy:

Zobacz, dlaczego warto pracować w OChK:

  • pracujemy przy ciekawych projektach w najszybciej rozwijającym się sektorze IT - cloud computing
  • dynamicznie rośniemy, szybko adaptujemy się do potrzeb klientów i rynku,
  • współpracujemy z największymi firmami IT (Google, Microsoft) w ramach partnerstw strategicznych,
  • umożliwiamy bezpośrednią współpracę z klientem oraz zespołem Data, który świadczy usługi na rzecz klientów,
  • budujemy kulturę organizacyjną na wartościach takich jak profesjonalizm, współodpowiedzialność i wzajemny szacunek,
  • cenimy proaktywność i inicjatywę własną, dlatego wspieramy autonomię w podejmowaniu decyzji,
  • pracujemy zadaniowo w trybie hybrydowym,
  • przykładamy dużą wagę do efektywnego onboardingu,
  • inwestujemy w Twój rozwój poprzez finansowanie szkoleń i certów - od pierwszego dnia pracy udostępniamy Ci platformy edukacyjne Google i Microsoft,
  • pracujemy w zwinnym środowisku pracy, z wykorzystaniem aplikacji zwiększających efektywność, takich jak Google Workspace, Slack, GitHub, Jira, Figma, BigQuery,
  • oferujemy dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, nauka języka angielskiego).

  • Praca Warszawa
  • Controller Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848