BI Developer
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
Investa Sp. z o.o.
20. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

➡ projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań Business Intelligence

➡ współpraca z klientem wewnętrznym w celu zebrania specyfikacji wymagań dotyczących raportów

➡ opracowywanie, projektowanie i testowanie raportów biznesowych i dashboardów w Power BI w oparciu o wymagania użytkowników

➡ tworzenie, optymalizacja i utrzymanie procesów ETL

➡ opracowywanie bieżących analiz na potrzeby działów firmy

➡ udział w projektach związanych z hurtownią danych i raportowaniem

➡ prezentacja i omawianie stworzonych raportów z zespołami biznesowymi

➡ prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

➡ dostarczanie najlepszych praktyk i standardów w zakresie projektowania, opracowywania i dostarczania rozwiązań analitycznych

Nasze wymagania

➡ minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku BI Developer

➡ znajomość technologii w zakresie: MS-SQL, mySQL, Reporting Services, hurtownia danych w Tabular Mode, Power BI

➡ praktyczne doświadczenie w opracowywaniu raportów w Power BI

➡ silne zdolności analityczne oraz umiejętność rozumienia i tłumaczenia złożonych i zaawansowanych wymagań funkcjonalnych, technicznych i biznesowych

➡ umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych

➡ wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne, chęć promowania innowacji i ulepszania zastanych rozwiązań

➡ otwartość na naukę innych narzędzi

➡ umiejętność dzielenia się wiedzą

➡ znajomość języka angielskiego

To oferujemy

➡ pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

➡ kontrakt B2B lub umowa o pracę, pełen etat

➡ pakiet benefitów niezależnie od formy zatrudnienia: MultiSport, lekcje języka angielskiego, kafeteria pracownicza, opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie

➡ możliwość pracy w modelu hybrydowym

➡ możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych

➡spotkania i wyjazdy integracyjne

Wyślij do nas swoje CV!

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536