BI Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Square One Resources Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Jako BI Developer będziesz odpowiedzialny za wszystko, co dotyczy danych – od prostych analiz, wyciągania wniosków i szukania przyczyn, poprzez tworzenie dashboardów strategicznych i analiz usage’owych oraz integracje nowych zródel w hurtowni danych, aż po wychodzenie z wlasna inicjatywą, jak można osiągnąć cel biznesowy, jakie dane nalezy zacząć odkładać i w jakich systemach, aby dojść do rozwiązania problemu. Wspólpracujac z zespolami Customer Sucess, Marketingu oraz IT, bedziesz zapewniał szeroko rozumiane wsparcie dot. danych dla całej firmy.

Twój zakres obowiązków

  • Zaawansowana analiza danych, samodzielne wybieranie i używanie odpowiednich modeli matematycznych i statystycznych.
  • Inicjowanie analiz zależności, które warto zbadać, identyfikowanie danych do przechowywania w odpowiednich systemach IT oraz rekomendowanie integracji z systemami dostpęnymi na rynku.
  • Rozwiązywanie problemów i realizacja potrzeb biznesowych w zakresie analizy danych, pracy z danymi, wyciągania wniosków oraz przedstawiania wyników.
  • Udział w spotkaniach z osobami mniej technicznymi, aby poznać ich potrzeby i skonfrontować je z możliwościami technologicznymi firmy.
  • Współworzenie strategii dotyczacej danych w firmie.
  • Tworzenie nowych dashboardów w Tableau oraz edycja i aktualizacja istniejacych.
  • Tworzenie parametryzowalnych analiz usage’owych do szybkiego sprawdzania zaleznosci miedzy danymi.
  • Podlaczanie nowych zródel danych do hurtowni przy wspólpracy z zespolem DevOps.
  • Dbanie o to, aby nowo wytwarzane funkcje w systemach IT znalazly swoje odzwierciedlenie w odpowiednio zbieranych danych w hurtowni.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość metod analizy danych.
  • Umiejetność wyciągania wniosków na podstawie analizy danych.
  • Bardzo dobra znajomość baz danych: relacyjnych (np. MySQL) oraz nierelacyjnych (np. MongoDB).
  • Bardzo dobra znajomość Tableau.
  • Znajomość technologii Jupyter Notebooks oraz jezyka programowania Python.
  • Znajomość pojęć dotyczących analizy danych w e-commerce (CPC, CPA, AOV, CLV, churn, konwersja).
  • Znajomość procesów i narzedzi ETL.
  • Umiejetność pracy z hurtowniami danych opartymi na technologiach takich jak: Redshift, Airbyte, Meltano, DBT, Dagster, oraz usługami AWS.
  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT.
  • Biegła znajomość języka polskiego, pozwalająca na plynną współpracę z polskojezycznymi wspólpracownikami.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 lub wyższym, pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną.
  • Wyksztalcenie na poziomie MsC lub PhD bedzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Szkolenia i rozwój pod okiem specjalistów
  • Wsparcie team lidera i opieka
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie do Medicover
  • Spotkania integracyjne w zgranym zespole
  • Elastyczny czas pracy (nie pracujemy „od – do”)
  • Praca zdalna z dowolnego miejsca na ziemi

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699