BEZ JĘZYKA Produkcja żywności-owoce/warzywa | 14.82 €/h
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
OTTO Work Force
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Produkcja trwa 7 dni w tygodniu 24h na dobę, dlatego zmiany rozpoczynają się w różnych godzinach porannych, popołudniowych, wieczornych i nocnych, za które otrzymasz wyższą stawkę. Będziesz pracować w czystym, chłodnym i wilgotnym środowisku w temperaturze do 5°C. Do pracy w takich warunkach otrzymasz ciepłą kurtkę i rękawiczki.

To praca ręczna na stojąco przy taśmie produkcyjnej. Zostaniesz przeszkolony do wykonywania zadań przy różnych stanowiskach a do Twoich obowiązków może należeć:

  • Przygotowanie linii produkcyjnej do pracy

  • Kontrola jakości i przestrzeganie standardów

  • Dostarczanie surowców na linię produkcyjną

  • Czyszczenie, krojenie oraz obróbka warzyw

  • Przygotowanie do wysyłki – ważenie, pakowanie i etykietowanie

  • Układanie opakowań zbiorczych na paletach

  • Utrzymywanie czystości stanowiska

WYMAGANIA:
  • nie wymagamy znajomości języka

OFERUJEMY:
  • Stawka godzinowa: 14.82 EUR (13.68 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny)

  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia

  • Rabaty na produkty firmy oraz stołówkę wyposażoną w lodówki i mikrofale z możliwością zakupu ciepłego posiłku w niskich cenach

  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

  • Nowoczesne zakwaterowanie w niskiej cenie

  • Zorganizowany transport do/z pracy

  • Minimum formalności – rekrutacja online

  • Pomoc telefoniczną 24/7

Interesujące? Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045