Betonierz
  • Zgorzelec
Betonierz
Zgorzelec, Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska
Thomag Industrieservice GmbH
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Thomag Indrustrieservice GmbH jest niemiecką firmą aktywną na rynku od 2008 roku. Naszą specjalizacją jest zarządzanie zasobami ludzkimi w zakresie pozyskiwania wykwalifikowanej kadry pracowniczej z Polski oraz Niemiec dla naszych klientów.
Współpracujemy z ponad 250 betoniarniami na obszarze całych Niemiec, dzięki temu oferujemy wyjątkowe możliwości zatrudnienia dla naszych pracowników, w dziedzinie produkcji konstrukcji prefabrykowanych.
Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij nam swoje CV na adres: @ .
Dołącz do nas i razem zbudujmy przyszłość!
Obowiązki:
• praca przy produkcji prefabrykatów betonowych różnego rodzaju: ściany, schody, balkony, słupy itd.
• prace ciesielskie przy szalunkach drewnianych, przycinanie, odmierzanie, dopasowywanie elementów szalunkowych
• umiejętność czytania rysunku technicznego
Wymagania:
• doświadczenie zawodowe w pracach przy wylewniu betonów lub podobnzch pracach
• mile widziane wykształcenie zawodowe.
• Prawo jazdy kat. B. - Dojazdy do pracy
• Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
• Brak nałogów (alkohol, narkotyki).
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.
Mile widziane:
• znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
• auto – dojazd do pracy
Oferujemy:
• pracę przy dużych projektach (różne lokalizacje na terenie całych Niemiec)
• umowa niemiecka, czas próbny 6 miesięcy a potem na czas nieokreślony
• atrakcyjne wynagrodzenie 15-17 € - w zależności od doświadczenia
• nieopodatkowaną dietę na zakwaterowanie 20 € dziennie
• nieopodatkowaną dietę 20€ do 28 € dziennie
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• pomoc w pozyskaniu niemieckiego Kindergeld (250€ na dziecko)
• pomoc w uzyskaniu ubezpieczenia zdrowotnego
• opiekę polskojęzycznego koordynatora od początku do końca zatrudnienia
• zwrot za odzież roboczą do 80 € rocznie po przepracowaniu 3 miesięcy.
• prowizję za polecenie pracownika do 300 € za osobę
• premie świąteczne , urlopowe oraz uznaniowe
• możliwość wypłacenia zaliczki do 200€ po przepracowanym pełnym tygodniu.

  • Praca Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584