Betoniarz/prefabrykacja do fabryki, niemiecka umowa o pracę
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Persontura
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca od zaraz!
Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!
Obowiązki:
- praca przy produkcji konstrukcji betonowych
- wykonywanie szalunków i konstrukcji żelbetonowych
- praca przy prefabrykacji
Wymagania wobec kandydata:
- doświadczenie w branży lub budownictwie
- podstawowa znajomość języka niemieckiego + auto na wyjazd
Oferujemy:
- Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych, z dostępem do kuchni i Internetu, koszt kwatery 400 – 500 €
- Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
- Stabilne zatrudnienie
- Wynagrodzenie początkowe 2650 EURO. Nadgodziny płatne dodatkowo
- rekrutacje zdalną, umowę o pracę wysyłamy na email przed wyjazdem do Niemiec (wszystkie niejasności/formalności wyjaśniamy przed wyjazdem do Niemiec!)
Zainteresowanych pracą proszę przesłać AKTUALNE CV na @
Jesteśmy niemiecką agencją pracy z siedzibą w Erlangen (20 km od Norymbergi), Bawaria. Zatrudnienie w naszej firmie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane w ogłoszeniu jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy. Proces rekrutacji odbywa się zdalnie. Ofertę pracy, umowę o pracę oraz inne niezbędne dokumenty wysyłamy na email. Przez cały czas trwania umowy o pracę zapewniamy opiekę Koordynatora, mówiącego w języku polskim.

  • Praca Gdańsk
  • Betoniarz Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567