Beauty Konsultant/Sprzedawca Mokotów/ Blue City
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NEONAIL
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne doradztwo i obsługa klientów,
  • Badanie potrzeb i budowanie relacji z klientami,
  • Dbanie o wygląd punktu sprzedaży,
  • Raportowanie wyników sprzedażowych do przełożonego,
  • Przyjmowanie bieżących dostaw,
  • Kontrola stanów produktowych.

Nasze wymagania

  • Lubisz być w centrum uwagi,
  • Elastyczność pracy jest dla Ciebie ważna,
  • Kontakt z ludźmi to twój żywioł,
  • Ciekawi cię rozwój w obszarze beauty,
  • Kosmetyki i lakiery nie mają przed tobą tajemnic,
  • Lubisz poznawać nowości kosmetyczne,
  • Umiesz słuchać i dbać o potrzeby klienta.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • możliwość pracy hybrydowej

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 18 lat tworzymy produkty przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055