Beauty Consultant
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
NCF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie Konsultacji makijażowych, pielęgnacyjnych, zapachowych
  • Profesjonalna obsługa Klienta w perfumeriach Douglas
  • Edukacja Klientów w zakresie pielęgnacji i makijażu
  • Dbanie o należytą ekspozycję produktów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Udział w akcjach specjalnych organizowanych przez marki (eventy, podia)
  • Raportowanie
  • Budowanie silnego wizerunku marek w Social Media

Nasze wymagania

  • Szukamy Makijażystek/Makijażystów, Skin Ekspertek/Ekspertów oraz Fragrance Konsultantek/Konsultantów z pasją oraz kompleksowym i profesjonalnym podejściem do Klienta - praca w perfumeriach Douglas
  • Wykształcenie kosmetologiczne/wizażowe/sprzedażowe
  • Doświadczenie oraz wiedza z branży beauty jako Ekspert/Makijażysta/Fragrance Ekspert mile widziane
  • Zainteresowania nowymi trendami w branży beauty oraz w Social Media
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność w ciągu całego tygodnia i /lub podczas weekendów (praca na pełen i 3/4 etatu)
  • Dobra organizacja pracy, aktywność, miła aparycja
  • Nastawienie na długofalową współpracę
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę na 1 i 0,75 etatu, elastyczny grafik pracy
  • Pewne i stałe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie z ubezpieczeniem społecznym
  • Premie za realizację wyników sprzedażowych
  • Dodatkowe benefity: pakiet medyczny, Multisport
  • Cykl szkoleń prowadzony przez specjalistów z branży kosmetycznej oraz szkoleń związanych z rozwojem umiejętności kontaktu z Klientem i technik sprzedaży
  • Cykl szkoleń prowadzony przez specjalistów z branży social media
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój zawodowy
  • Długofalową współpracę ze znanymi luksusowymi markami Premium

O nas

Pracujemy dla największych luksusowych marek kosmetycznych takich jak: Lancome, YSL, Giorgio Armani, Biotherm, IT Cosmetics, Vichy, La Roche Posay, Kiehls, Valentino, Prada.

Nasze Konsultantki i Konsultanci pracują w największych sieciach perfumerii Sephora, Douglas, Notino.

Na zaufanie naszych współpracowników - Konsultantek i Konsultantów - pracujemy nieprzerwanie od 2002.

Aktualnie dla naszego Klienta lidera z branży kosmetyków luksusowych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Beauty Advisor/Beauty Consultant dla marek: Lancome, YSL, Giorgio Armani, Kiehls, It Cosmetics, Mugler, Maison Margiela.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NCF Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest NCF Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bekasów 74. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690