Barman/Kelner
  • Szczyrk
Szczyrk, Szczyrk, Silesian Voivodeship, Polska
SKY ROAD
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Czynności związane z przyjmowaniem i obsługą klientów,
  • Obsługa baru i przygotowywanie napoi gorących i zimnych,
  • Przygotowywanie lokalu do obsługi gości,
  • Obsługa gości na sali,
  • Kształtowanie dobrych relacji z Gośćmi, udzielanie informacji i pomocy.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i sumienność,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym , w tym w godzinach nocnych.
  • Aktualna książeczka sanitarna

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego i/lub innego języka obcego

OFERUJEMY:
  • Jasną ścieżkę kariery i realną możliwość awansu,
  • Wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń,
  • Możliwość korzystania z posiłków pracowniczych,
  • Atrakcyjne zniżki na produkty i usługi hotelowe,
  • Stabilne i Stałe zatrudnienie.

  • Praca Szczyrk
  • Kelner Szczyrk
  • Szczyrk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087