BARMAN/KA
  • M.st. Warszawa
BARMAN/KA
mazowieckie, Topiel 12, 00-342 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
ITALIAN FOOD LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 4. 2024
od 5 800 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- przygotowywanie napojów zgodnie z recepturami,
- dbanie o porządek na stacji barmańskiej - przygotowanie list zamówień produktów barowych.

Inne wymagania
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, rok doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Zakres obowiązków:
Zgłoszenia: kontakt e-mail: forno.powisle@gmail.com, kontakt telefoniczny: 883 052 520.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963