Barman/Barmanka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Sen Warsaw
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS

Grupa SEN poszukuje osób na stanowisko:

Barman/Barmanka/Bar Back

Zakres obowiązków:

- obsługa gości według określonych standardów lokalu, serwis restauracyjny, serwis

klubowy, serwis event’owy

- prace porządkowe na terenie lokalu

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność pracy w godzinach nocnych

- dobra znajomość języka angielskiego

- umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Oferujemy:

- prace w dynamicznie rozwijającej się organizacji

- prace w elastycznym grafiku od poniedziałku do soboty

- szkolenia podnoszące umiejętności sprzedażowe, wiedzę o produkcie

- ciekawa drogę w rozwoju zawodowym

Klauzula RODO

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzurą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

  • Praca Warszawa
  • Barman Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567