Barista / Baristka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
OmniOffice Sp. z o.o.
19. 10. 2024

W związku z rozwojem firmy poszukujemy baristy do wewnętrznej kawiarni w jednej z naszych lokalizacji.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kawy i innych napojów.
  • Obsługa klienta i udzielanie informacji o produktach.
  • Pomoc w obsłudze bufetu śniadaniowego (kanapki, przekąski).
  • Planowanie grafików pracy, w tym także swojego.
  • Szkolenie nowych pracowników.
  • Prowadzenie codziennych działań i organizacja pracy.
  • Kontrola stanów magazynowych.
  • Kontrola budżetu i wydatków.
  • Obsługa transakcji finansowych.
  • Utrzymywanie relacji z klientami.
  • Monitorowanie popularności produktów i dostosowywanie oferty.
  • Zapewnienie zgodności z przepisami sanitarnymi i bezpieczeństwa.
  • Rzetelne wypełnianie obowiązków zleconych przez przełożonego
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących zatrudnienia i pracy.
  • Współpraca z przełożonym i resztą współpracowników.
  • Raportowanie do przełożonego odnośnie funkcjonowania kawiarni, przychodów itp.
  • Monitorowanie czystości i porządku w kawiarni.
  • Dbanie o czystość w obszarze pracy.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę klienta (B1/B2)
  • punktualność i dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Baristy
  • mile widziane aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji kandydata)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • dostęp do siłowni
  • możliwość pracy w środowisku biznesowym
  • pracę w jednej z naszych lokalizacji w Warszawie (Warszawa Centrum)

  • Praca Warszawa
  • Barista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776