BARBER/FRYZJER MĘSKI
  • Krotoszyn
Krotoszyn, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
DIAMOND BARBER STUDIO KAMIL BERNAT
23. 3. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie zawodowe - fryzjer, doświadczenie zawodowe - tak z możliwością przyuczenia, umiejętność strzyżenia włosów i brody, zabiegi pielęgnacyjne
Zakres obowiązków: strzyżenie włosów i brody, zabiegi pielęgnacyjne, utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
nienormowany czas pracy
umowa o pracę początkowo okres próbny do 3 m-cy, docelowo czas nieokreślony

Inne wymagania
doświadczenie zawodowe - tak, z możliwością przyuczenia
umiejętność strzyżenia włosów i brody
zabiegi pielęgnacyjne

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer

  • Praca Krotoszyn
  • Fryzjer Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864