Backend Oracle APEX Developer
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1187846

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Programista Backend Oracle APEX

Branża: IT – bankowa
Lokalizacja: 100% zdalnie lub hybryda Warszawa
Rodzaj pracy: umowa B2B pełen etat
Godziny pracy: godziny biznesowe, brak pracy zmianowej
Stawka: 125 – 150 zł/h
Czas trwania projektu: kontrakt roczny + planowane przedłużenie (współpraca długoterminowa)
Start Date: styczeń 2025
Kluczowe technologie: Oracle APEX; doświadczenie w pracy w obszarze bankowości; praca na dużych wolumenach danych;

Obowiązki:
• Przygotowanie środowiska programistycznego;
• Programowanie zmiany (kodowanie);
• Weryfikacja zgodności realizowanej zmiany z architekturą systemu i standardami (przegląd, kontrola jakości);

Doświadczenie i umiejętności:
• Doświadczenie w pracy w aplikacji Oracle APEX;
• Doświadczenie pracy na dużych wolumenach danych w aplikacjach bazodanowych w technologii Oracle Apex;
• Doświadczenie w pracy w obszarze bankowości;
• Znajomość zależności dot. rejestracji zabezpieczeń w Bankach;

Co otrzymasz:
• Błyskawiczny proces rekrutacyjny;
• Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport;
• Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays;

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
• Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h) max 2 spotkania;
• Oferta;
• Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544