Backend developer - Zabrze
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania
  • Odpowiedzialność za jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
  • Optymalizacja aplikacji w szczególności pod kątem zapewnienia wysokiej dostępności i minimalnych opóźnień
  • Dokładne testowanie wszystkich funkcji - wykorzystywanie szczegółowych i dokładnych praktyk, w tym testów negatywnych, testów warunków brzegowych
  • Utrzymanie obecnej struktury projektu, wsparcie produkcyjne aplikacji
  • Wrzucanie kodu źródłowego do repozytorium zdalnego GIT LAB

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie informatyczne - programowanie
  • Angielski na poziomie min. B2
  • Programowanie w języku Java lub Kotlin
  • Obsługa programów Docker, Intellij IDEA, MS Office, Postman
  • Wiedza na temat CI/CD
  • Umiejętność korzystania z GIT
  • Umiejętność zarządzania i obsługi baz relacyjnych ( PostgreSQL, SQL i inne)
  • Reguły SOLID
  • Inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Samodzielna organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę / umowa zlecenie /B2B
  • Wynagrodzenie miesięczne 5000 – 7000 zł brutto
  • Służbowy telefon oraz laptop (do użytku prywatnego)
  • Praca 5 dni w tygodniu – 8h (od poniedziałku do piątku) – 8:30 – 16:30

Benefity:

  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta multisport
  • Kawa i herbata
  • Lunch’e służbowe
  • Spotkania integracyjne

    Więcej informacji pod numerem tel.: 697 998 787

  • Praca Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087