Backend Developer / DevOps Engineer
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Województwo pomorskie, Polska
NECTO S.A.
16. 9. 2024

Jeśli masz doświadczenie zarówno w programowaniu, jak i DevOps, a także chcesz rozwijać się w obszarze automatyzacji i zarządzania infrastrukturą, to jesteś idealnym kandydatem!

Dołącz do naszego zespołu, bo właśnie szukamy Programistów!

To co możemy Ci zagwarantować, to z pewnością dużo programowania już od samego początku. Na pokładzie NECTO od pierwszego dnia pracy rozwiniesz żagle i wypłyniesz na szerokie wody kodowania. Razem przemierzamy morza i oceany i cieszymy się odkrywaniem świata programowania. Niestraszne nam fale, burze i sztormy develop’erskie bo mamy twórcze podejście do kodowania i ramię w ramie stawiamy czoła wyzwaniom.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą programistyczną realizującą duże projekty w branży TSL – transport, spedycja, logistyka. Tworzymy autorskie i unikalne systemy logistyczne, które wspierają najważniejsze procesy naszych klientów. Pracujemy w różnych technologiach i w zdecydowanie niekorporacyjnej atmosferze.

Zakres obowiązków:

-     Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji backendowych w technologii .Net.

-     Tworzenie i optymalizacja kodu, zapewniając jego wysoką jakość oraz zgodność z najlepszymi praktykami.

-     Integracja aplikacji z bazami danych oraz zewnętrznymi usługami.

-     Implementacja i utrzymanie procesów CI/CD w celu automatyzacji wdrożeń i testów.

-     Wykorzystywanie Dockera do konteneryzacji aplikacji i zarządzania środowiskami.

-     Udział w przeglądach kodu oraz dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami z zespołem.

Wymagania:

-     Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w technologii .Net.

-     Znajomość wzorców projektowych oraz najlepszych praktyk programistycznych.

-     Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL.

-     Znajomość narzędzi i procesów CI/CD (np. Jenkins, GitLab CI).

-     Praktyczna znajomość Dockera i konteneryzacji aplikacji.

-     Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

-     Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

-     Wysoki poziom samodzielności oraz zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

Mile widziane:

-     Znajomość narzędzi do monitorowania i logowania (np. ELK Stack).

-     Doświadczenie w pracy w metodykach Agile/Scrum.

-      Doświadczenie w branży TLS.

Umiejętności miękkie:

-     Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

-     Zdolność do pracy w zespole oraz budowania pozytywnych relacji z współpracownikami.

-     Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

-     Proaktywność i inicjatywa w działaniu.

-     Zdolność do zarządzania czasem i priorytetami.

-     Elastyczność i adaptacyjność w dynamicznym środowisku pracy.

Twoje codzienne zadania:

-     Rozwój i utrzymanie aplikacji backendowych, (RestApi, serwisy integracyjne)

-     Udział w projektowaniu rozwiązania w tym burzliwe dyskusje.

-     Wykonywanie code-revie.

-     Udział w daily.

-     Wspieranie w pracach pozostałych członków zespołu.

-     Praca w Scrum.

Dodatkowo:

-     Automatyzowanie procesów wdrożeniowych

-     Utrzymywanie i optymalizacja pipelineów CI/CD

Udogodnienia w biurze:

-     Pyszna kawa na co dzień.

-     Kantyna i kuchnia na miejscu.

-     Playroom.

-     Przedszkole w biurowcu.

-     Praca w przyjaznej atmosferze w otoczeniu startup’ów.

-     Brak “dress codu”

Dodatkowe benefity:

-     Praca w małych zespołach projektowych

-     Budżet szkoleniowy

-     Ubezpieczenie grupowe

-     Imprezy i spotkania integracyjne

-     Elastyczny czas rozpoczęcia pracy

-     Możliwości pracy zdalnej lub w formie hybrydowej

-     Komputer do użytku prywatnego

-     Program rekomendacji pracowników

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania spodziewaj się:

  1. Telefonu od zespołu HR.
  2. Spotkania F2F/Videocall - rozmowa z HRem.
  3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czekać na Ciebie będzie pogłębione spotkanie techniczne z Liderem Zespołu Developerów.
  4. Dobre zgranie z menadżerami to u nas bardzo ważna kwestia, więc ostatnim krokiem jest spotkanie z CIO.
  5. Na koniec możesz się spodziewać oferty lub telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV korzystając z guzika APLIKUJ!

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567