Backend Developer (Blockchain/Kryptografia)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
BlockWise
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:

Blockwise to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna z siedzibą w Warszawie, która specjalizuje się w sztucznej inteligencji i technologii blockchain. Jesteśmy zespołem z pasją do innowacji i posiadamy unikalne doświadczenie w tych dziedzinach. Obecnie przechodzimy przez intensywny etap rozwoju, co stwarza fascynujące możliwości kariery dla osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu. W zeszłym roku nasz zespół liczył 8 osób, a teraz jest nas już ponad 30 – ale wciąż czekamy na Ciebie!

O stanowisku:

Poszukujemy doświadczonego Backend Developera specjalizującego się w technologiach blockchain i kryptografii, ze szczególnym uwzględnieniem zero-knowledge proof.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w rozwoju aplikacji backendowych
  • Zaawansowana znajomość technologii blockchain i smart kontraktów
  • Doświadczenie w implementacji rozwiązań kryptograficznych
  • Praktyczna wiedza z zakresu zero-knowledge proof
  • Znajomość języków programowania takich jak Solidity, Rust lub Go

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja skalowalnych rozwiązań blockchain
  • Rozwój i optymalizacja smart kontraktów
  • Implementacja protokołów kryptograficznych, w tym zero-knowledge proof
  • Współpraca z zespołem AI rozwijającym uczenie maszynowe

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie- powiedz nam ile chcesz zarabiać
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami w dynamicznej branży AI i blockchain.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej z opcją pracy hybrydowej w biurze w Warszawie.
  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.
  • Startupową kulturę organizacji oferującą szerokie możliwości rozwoju i awansu.
  • Pracę w zespole, który ceni innowacje i pasję do technologii.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087