Backend Developer
  • Płock
Płock, Płock, Województwo mazowieckie, Polska
Machineportal.com Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Cześć! Szukamy doświadczonego (mid/senior) Backend Developera, który dołączy do naszej ekipy.

Twoim głównym zadaniem będzie rozwój i utrzymanie naszej aplikacji e-commerce połączonej z systemem ERP – machineportal.com. Pracujemy w sprintach, które wspólnie planujemy i omawiamy.

Na co dzień porozumiewamy się i spotykamy na slacku, bo część z nas pracuje z różnych zakątków Polski. Często cała ekipa zasiada do burzy mózgów, więc masz realny wpływ na to, jak nasza aplikacja będzie działać i wyglądać.

Każde Twoje zadanie przejdzie przez code review i testy manualne wykonane przez naszych dociekliwych, ale bardzo sympatycznych testerów

Więcej o stanowisku, projekcie, zespole i metodyce pracy opowiem na spotkaniu

Wymagania:

  • Znajomość PHP (wersja > 8.1)
  • Znajomość Laravel (wersja > 8)
  • Podstawowa znajomość Dockera
  • Znajomość budowania aplikacji REST API
  • Podstawy uruchamiania aplikacji w chmurze
  • Znajomość SQL
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność tworzenia założeń projektowych

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji i jej komponentów
  • Uczestniczenie w planowaniu sprintów i projektowaniu funkcjonalności
  • Code review
  • Pisanie testów
  • Tworzenie dokumentacji

Mile widziane:

  • Znajomość Node.js – niektóre projekty są również rozwijane w tej technologii
  • Znajomość Google Cloud Platform (GCP)
  • Znajomość języka angielskiego

Jeśli jesteś osobą, której zależy na wspólnym sukcesie i chętnie dzielisz się wiedzą z innymi, aplikuj!

Oprócz CV, napisz, dlaczego chcesz z nami pracować i w czym jesteś najlepszy/a.

  • Praca Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045