Back-end developer
  • Opole
Opole, Opole, Województwo opolskie, Polska
Weegree Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego Back-End Developera, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za zaprojektowanie i rozwój nowego systemu oraz utrzymanie aplikacji opartych na technologii .NET 8.0. Idealny kandydat będzie posiadał doświadczenie w pracy z bazami danych SQL Server oraz w architekturze mikro-serwisowej.

Zakres Obowiązków:

  • Projektowanie, implementacja i utrzymanie aplikacji back-endowych z wykorzystaniem technologii .NET 8.0
  • Tworzenie i zarządzanie bazami danych SQL Server
  • Projektowanie i wdrażanie mikro-serwisów oraz ich integracja z pozostałymi komponentami systemu
  • Współpraca z zespołem front-end developers oraz innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności i jakości dostarczanych rozwiązań
  • Utrzymanie i optymalizacja istniejących aplikacji w celu zapewnienia ich wydajności i skalowalności

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Bardzo dobra znajomość technologii .NET, w szczególności .NET 8.0
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL Server, w tym projektowanie, optymalizacja i zarządzanie bazami danych
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu architektury mikroserwisowej
  • Znajomość protokołów i technologii sieciowych (REST)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Przyjazny proces wdrożeniowy i wsparcie doświadczonego zespołu
  • Kursy i szkolenia wspierające Twój ciągły rozwój
  • Darmowy dostęp do prywatnej siłowni 24/7 - w Opolu
  • Program poleceń pracowniczych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudniając się w Weegree pomagasz planecie - zasadzimy w Twoim imieniu drzewo!

A przede wszystkim pracę przy innowacyjnym projekcie wraz z doświadczonym, ambitnym zespołem!

  • Praca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584