B2B Sales Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Gremi Personal Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywnie nawiązywać i rozwijać relacje z klientami B2B;
  • Skutecznie realizować wyznaczone cele sprzedażowe;
  • Rozpoznawać i definiować potrzeby naszych klientów;
  • Prowadzić negocjacje i zawierać umowy współpracy;
  • Reprezentować i promować firmę na rynku;
  • Podróżować służbowo w regionie.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B i potrafisz przekuwać je na sukcesy;
  • Wyróżniasz się determinacją w dążeniu do wyznaczonych celów;
  • Doskonale definiujesz i rozumiesz potrzeby klienta;
  • Posiadasz wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Jesteś mistrzem negocjacji i prezentacji;
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy;
  • Dostęp do pakietu medycznego w prywatnej przychodni;
  • Kafeterię mybenefit.pl - punkty do wykorzystania np. na bilety do kina, zakupy lub inne atrakcje;
  • Karty sportowe Multisport w różnych wersjach czekają na Ciebie!
  • Prezenty/karty podarunkowe z okazji urodzin, ślubu, narodzin malucha;
  • Dostęp do bezpłatnych szkoleń z różnych dziedzin żebyś mógł się rozwijać;
  • Pracujemy w dobrze zlokalizowanym biurze - Ul. Długa 14/6, Kraków
  • Sprawny proces rekrutacji - nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi ?
  • I na sam koniec najlepsza część - nasz zespół, międzynarodowy i pełny pasji.

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748