B2B Sales Manager
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gremi Personal Sp. z o.o.
27. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne nawiązywanie i rozwijanie relacje z klientami B2B;
  • Skuteczne realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb naszych klientów;
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie umowy współpracy;
  • Reprezentowanie i promowanie firmy na rynku;
  • Podróżowanie służbowo w regionie.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B i potrafsz przekuwać je na sukcesy;
  • Wyróżniasz się determinacją w dążeniu do wyznaczonych celów;
  • Doskonale defniujesz i rozumiesz potrzeby klienta;
  • Posiadasz wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Jesteś mistrzem negocjacji i prezentacji;
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy;
  • Dostęp do pakietu medycznego w prywatnej przychodni;
  • Kafeterię mybenefit.pl - punkty do wykorzystania np. na bilety do kina, zakupy lub inne atrakcje;
  • Karty sportowe Multisport w różnych wersjach czekają na Ciebie!
  • Prezenty/karty podarunkowe z okazji urodzin, ślubu, narodzin malucha;
  • Dostęp do bezpłatnych szkoleń z różnych dziedzin żebyś mógł się rozwijać;
  • Pracujemy w dobrze zlokalizowanym biurze - ul. Wały Piastowskie 1, Gdańsk;
  • Sprawny proces rekrutacji - nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi ?
  • I na sam koniec najlepsza część - nasz zespół, międzynarodowy i pełny pasji.

  • Praca Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Content Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648