B2B Sales
  • Kraków
B2B Sales
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Proassist
16. 9. 2024

Cześć, dziękujemy, że zainteresowała Cię nasza oferta pracy!

Jesteśmy Proassist, czyli firma technologiczna, która tworzy oprogramowanie dla gabinetów i placówek medycznych.

buyer persona: lekarze i managerowie placówek medycznych

rodzaj finansowania: bootstrap

model sprzedaży: SaaS

sprzedaż: b2b

Jak pracujemy:

100% zdalnie, ale pracujemy szybko: cytat Zbyszka: “noooo… tutaj to jest intensywnie”.

Leady w podziale 50/50, marketing generuje inbound, a Ty odpowiadasz za outbound.

Dowozimy wyniki i wiemy jak to robić, cytat Mariusza: “widzę, że tutaj się pracuje efektywnie, a nie efektownie”

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby, która w trakcie spotkań online przedstawi system medyczny potencjalnemu klientowi. Przejdzie z nim proces sprzedaży i wdrożenia.
  • Twoimi rozmówcami będą menedżerowie, lekarze i personel zatrudnionych w placówce medycznej naszego klienta.
  • W swojej pracy będziesz odpowiedzialny za poszukiwanie nowych leadów (prospecting) oraz obsługa zapytań inboundowych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B/ w sprzedaży do gabinetów medycznych/ w sprzedaży online/ pracowała w SaaS.
  • Orientacja na wyniki i gotowość pracy w modelu prospecting plus leady z marketingu, czyli outbound i inboud.
  • Umiejętność pracy w CRM oraz znajomość narzędzi takich jak Slack, Notion, programy do spotkań online.
  • Z silnymi umiejętnościami analitycznymi i rozwiązywania problemów, chcemy znaleźć niezależnego specjalistę, na którym możemy polegać.
  • Prowadzenie sprzedaży w oparciu o ustalone procesy. Procesy, które nam działają i te, które poprawiliśmy w czasie pracy.

To oferujemy

  • Umowę B2B i w ramach tego 21 dni roboczych płatnego urlopu.
  • Oferujemy budowanie własnej bazy klientów i portfela, z których czerpiesz profity. Twoja pensja z miesiąca na miesiąc rośnie tak, jak Twój portfel klientów.
  • Bieżącą pomoc i wsparcie działu supportu, zawsze będziesz mieć kogoś od technicznej pomocy.
  • Lubimy świętować sukcesy, dlatego robimy świętujemy osiągnięte KPI, nie organizujemy eventów z uwagi na “firmowego mikołaja”

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584