B2B Key Account Manager / Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
iTaxi.pl S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie strategicznych partnerstw biznesowych, rozwijanie współpracy.
  • Odpowiedzialność za sprzedaż na określonym terenie.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami, identyfikacja ich potrzeb oraz oferowanie dostosowanych rozwiązań
  • Poszukiwanie nowych klientów, prezentacja ofert handlowych.
  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, nawiązywanie współpracy.
  • Sprzedaż produktów/usług do istniejącej bazy klientów.
  • Obsługa kluczowych klientów biznesowych.
  • Budowanie relacji z klientami korporacyjnymi.
  • Negocjacje kontraktów, umów, aneksów i innych dokumentów biznesowych.
  • Raportowanie i analiza wyników: Regularne raportowanie aktywności i wyników działań w wewnętrznym systemie informatycznym (np.: CRM).
  • Opracowywanie prognoz sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B: minimum 2 lata poparte sukcesami.
  • Doświadczenie w sprzedaży w oparciu o wartość dodaną.
  • Zaangażowanie i proaktywne podejście sprzedażowe .
  • Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedaży (praca na zimnych i gorących szansach sprzedażowych).
  • Doświadczenie w rozwijaniu współpracy z klientami biznesowymi (min. 2 lata).
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i konsekwencja w działaniu.
  • Umiejętność planowania rozwoju współpracy z klientem.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz realizacji zadań samodzielnie.

Mile widziane

  • Chęć i umiejętność dzielenia się wiedza i doświadczeniem.
  • Doświadczenie we wprowadzaniu optymalizacji w procesach sprzedażowych.
  • Znajomość branży.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B - Ty wybierasz!
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej CMP.
  • Dostęp do platformy MultiLife, gdzie znajdziesz m.in. Legimi, Youniversity oraz kursy językowe.
  • Dostęp do platformy MyBenefit, z możliwością wyboru Multisport lub systemu kafeteryjnego.
  • Bezpłatny parking obok naszego biura.
  • Zniżki na przejazdy z iTaxi.

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567