Azure Operations Expert
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ITFS sp. z o.o.
23. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure DevOps
  • Azure Data Lake Storage
  • Azure Data Factory
  • Azure Monitoring
  • Atlassian Confluence

O projekcie

Tryb pracy: 100% zdalnie

Start: ASAP (max. 1 miesiąc okresu wypowiedzenia)

Forma współpracy: B2B z ITFS

Stawka: 170 - 210 zł/h netto + VAT

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja, monitorowanie i optymalizacja usług i zasobów w Azure
  • Zapewnienie ciągłości działania poprzez monitorowanie alertów i działania naprawcze
  • Utrzymywanie i zarządzanie infrastrukturami
  • Tworzenie strategii backupu i odzyskiwania danych
  • Wdrażanie automatyzacji procesów za pomocą narzędzi takich jak Azure DevOps
  • Optymalizacja wydajności i kosztów zasobów
  • Zapewnienie zgodności z politykami bezpieczeństwa
  • Monitorowanie bezpieczeństwa systemów

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w sektorze ochrony zdrowia
  • Co najmniej rok doświadczenia w obsłudze platform chmurowych opartych na Azure w produkcji w sektorze społecznym lub branży opieki zdrowotnej
  • Doświadczenie w tworzeniu usług do systemu informacji pacjenta
  • Minimum 2 lata doświadczenia w każdej z następujących technologii/narzędzi: Azure Data Lake Storage, Azure Data Factory, Azure Monitoring
  • Doświadczenie z narzędziem Azure DevOps oraz produktem Atlassian Confluence

Mile widziane

  • Certyfikat Azure Administrator Associate

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet opieki księgowej (do 3 wpisów miesięcznie)

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna z ITFS z rekruterem ITFS (ok. 15 min.)
  • Rozmowa techniczna
  • Rozmowa projektowa z klientem końcowym
  • Decyzja

ITFS to polska firma, która od 2012 świadczy usługi w zakresie consultingu oraz rekrutacji Specjalistów IT. Obecnie zatrudniamy kilkuset konsultantów, z którymi realizujemy projekty na rynku polskim oraz zachodnioeuropejskim. Posiadamy biura w Gdyni oraz Warszawie, a także filię w Danii. O naszym profesjonalizmie świadczą zdobyte przez nas wyróżnienia dla najlepiej rozwijających się firm w Polsce i Europie. Z dumą możemy pochwalić się, że od 2020 regularnie zostajemy laureatami Financial Times FT1000 i Diamentów Miesięcznika Forbes (2020, 2021, 2022 i 2023). Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom, którzy tworzą nasz zespół, inspirują nas do dalszego działania i chcą rozwijać się w branży IT.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509