Azure Devops Engineer (+ SonarQube | Kubernetes)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
1dea
6. 6. 2024

Szukamy doświadczonego specjalisty od rozwiązań chmurowych na stanowisko Azure DevOps Engineer (z SonarQube).

Warunki zaangażowania:

Branża projektu: Consulting IT (2-3 projekty dla różnych branż, w zależności od zapotrzebowania)

Wakaty: 2

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)

Zaangażowanie: B2B (outsourcing przez 1dea), full-time, długofalowo

Stawka B2B (ustalana indywidualnie): 125 - 145 PLN netto + VAT / h

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Krótkie zadanie techniczne do wykonania, następnie...
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Tech Leaderem Projektu u Klienta (~ 40-60 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków

  • Tworzenie pipelineów YAML w Azure dla CI/CD, w tym bramki jakości (Quality Gates) w celu zapewnienia jakości wdrażanego kodu
  • Konfigurowanie infrastruktury na Azure zgodnie z wymaganiami zespołu inżynierów
  • Automatyzacja provisioningu infrastruktury i integracja z pipelineami Azure
  • Dogłębna znajomość Kubernetesa i wszystkich jego funkcji
  • Tworzenie skryptów do automatyzacji częstych zadań i ich integracja z odpowiednimi pipelineami
  • Rozumienie procesu rejestracji aplikacji w Azure Active Directory (AAD) i jej interakcji z backendem
  • Dbałość o przepływ danych i zdarzeń
  • Wdrażanie i releasey
  • (Atut) Wiedza z zakresu ML i Lightbend Cloudflow.

Wymagania

  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego w roli Cloud Engineera (najlepiej z Azure)
  • Kluczowy jest mocny skill / wiedza z obszaru Azure i Kubernetesa
  • Skillset: Azure DevOps, Azure Pipelines, CI/CD, SonarQube, Git, mocne podstawy Kubernetes, Docker, Azure Key Vault, Azure App Service, Application Gateway, APIM, Azure Cosmos DB, HDI Kafka, Sieci, Provisioning infrastruktury (ARM lub Terraform), język skryptowy (najlepiej Bash/Python).
  • Angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B (kontrakt od razu na czas nieokreślony)
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914