Azure DevOps Architect
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Be in IT
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure DevOps
  • AWS
  • Google Cloud Platform
  • Docker
  • Kubernetes
  • Grafana
  • Kibana
  • ELK
  • Prometheus

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Współpraca z polską firmą IT, która stworzyła szereg aplikacji online wspierających procesy produkcyjnie w branżach takich jak przemysł, automotive, lotnictwo czy farmacja.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rozwiązań infrastrukturalnych w modelu Infrastructure as Code (IaC) z wykorzystaniem Azure Cloud.
  • Implementacja systemów zgodnie z politykami IT klientów w modelu SaaS lub w środowiskach cloud i on-premises.
  • Współpraca z około 10-osobowym zespołem DevOps Engineerów, raportowanie bezpośrednio do Product Managera tego działu.
  • Eksperckie doradztwo w zakresie dostarczania i utrzymania infrastruktury dla rozwoju, testowania, monitorowania i wdrażania oprogramowania.
  • Badanie i rekomendowanie nowych technologii automatyzacji procesów CI/CD, integracja z repozytoriami GitOps i Azure DevOps.
  • Stack i koncepcje: Azure Cloud, Azure DevOps, GitOps, CI/CD, Java, TypeScript, React, Grafana, Prometheus, GitOps, Flux.
  • Konteneryzacja aplikacji z użyciem Kubernetes oraz integracja z istniejącymi systemami VM i bazami danych SQL/PSQL.
  • Integracja mikroserwisów z kodem legacy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 7-letnie doświadczenie w IT (ogólnie).
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie jako Senior DevOps Engineer i/lub Architect DevOps.
  • Doświadczenie w roli odpowiedzialnej za automatyzację procesów DevOps w środowiskach chmurowych.
  • Bardzo dobra znajomość usług Azure Cloud pod kątem DevOps, ewentualnie AWS i/lub GCP, w przypadku braku doświadczenia z Azure.
  • Biegłość w programowaniu Infrastructure as Code (IaC) oraz technologiach konteneryzacji i orkiestracji (Docker, Kubernetes).
  • Doświadczenie w tworzeniu diagramów architektury i dokumentacji technicznej dla rozwiązań chmurowych, szczególnie w Azure.
  • Dobra znajomość cyklu życia oprogramowania (SDLC), pipeline’ów oraz narzędzi CI/CD w środowisku Enterprise.
  • Praktyczna wiedza w zakresie wdrażania i konfiguracji serwerów aplikacyjnych i webowych (Apache, nginx), znajomość narzędzi monitorujących (Grafana, Kibana, ELK, Prometheus).
  • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów sieciowych, równoważenia obciążeń, web-hostingów oraz zarządzania magazynami danych.
  • Gotowość do dojazdów do biura w Krakowie minimum raz w tygodniu przez okres wdrożeniowy (pierwsze 3 miesiące).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2, umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Dostępność ASAP lub maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

około 10

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Długofalowa współpraca B2B z wynagrodzeniem w przedziale 180-200 PLN netto/godz. + VAT.
  • 20 dni płatnego urlopu rocznie.
  • Umowa bezpośrednio z firmą.
  • Możliwość udziału w szkoleniach i warsztatach, budżet na rozwój.
  • Elastyczne godziny startu czasu pracy.
  • Nowoczesne biuro na krakowskim Dąbiu, z wieloma udogodnieniami na miejscu.
  • Początkowo współpraca hybrydowa (raz w tygodniu w biurze), po okresie 3 miesięcy możliwość współpracy w pełni zdalnej.
  • Możliwość częstszej pracy z biura dla chętnych.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

  • pierwsza rozmowa techniczna online (około 1h)
  • druga rozmowa techniczna online (około 1h)

Be in IT

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Azure DevOps Architect.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289