Azure DevOps
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Lottomerkury Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Analiza sytuacji i wymagań.
  • Dobór odpowiednich narzędzi i procesów do wsparcia automatyzacji.
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań CI / CD (Azure Devops).
  • Tworzenie skryptów infrastruktury jako kod (ARM).
  • Monitoring systemów i aplikacji.

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania i wykorzystania automatyzacji do wdrażania technologii chmurowych
  • Znajomość kontenerów, orkiestracji kontenerów i ekosystemu Kubernetes
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi takich jak: Git, Git Flow, Azure DevOps
  • Znajomość metodyk zwinnych projektów wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość Azure Entra ID
  • Doświadczenie w pracy z Jira i Confluence oraz pracy z wykorzystaniem Gitflow Workflow przy użyciu Bitbucket Server
  • Znajomość Infrastructure as a Code (Terraform/ARM templates/Bicep/Ansible)
  • Doświadczenie w tworzeniu, rozwoju i utrzymaniu aplikacji webowych

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509