AUTOMATYK w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Białka
małopolskie, Białka, Małopolskie, Polska
Electris
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do głównych zadań na stanowisku należy:

  1. Zapewnienie ciągłości pracy maszyn w zakładzie i minimalizację przestojów

  2. Rozwijanie i modernizacja układów automatyki oraz infrastruktury elektrycznej zakładu

  3. Wykonywanie sprawdzeń ochrony przeciwporażeniowej infrastruktury i maszyn

  4. Udział w procesie planowania napraw i remontów maszyn produkcyjnych

  5. Definiowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych

  6. Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej wykonywanych projektów

  7. Wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji pracy parku maszynowego

  8. Eksploatacja, obsługa i konserwacja maszyn produkcyjnych w ramach przeglądów

WYMAGANIA:
  1. Wykształcenie techniczne (automatyka, robotyka, elektronika)

  2. Praktyczna znajomość budowy układów automatyki i sieci elektrycznych

  3. Uprawnienia SEP min. kat. E do 1kV (w tym kontrolno-pomiarowe) mile widziana kat. D

  4. Doświadczenie w zakresie sprawdzeń i pomiarów ochrony przeciwporażeniowej

  5. Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej (minimum rys. elektryczny)

  6. Znajomości obsługi programów MS Word, Excel

  7. Podstawowa znajomość języka angielskiego w piśmie (dokumentacja techniczna, mail)

  8. Mile widziana znajomość programowania PLC Astraada (CodeSys), Siemens LOGO!

  9. Mile widziane doświadczenie w diagnostyce sterowania FANUC, HEIDENHEIN

OFERUJEMY:
  1. Ciekawą i rozwijającą pracę

  2. Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  3. Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i umiejętności

  4. Możliwość praktycznego poznania najnowszych technologii stosowanych w przemyśle

  5. Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544