Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Nowy Kawęczyn, Łódzkie, Polska
UDS S.A.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór i utrzymanie w ruchu parku maszynowego w szczególności z zakresu automatyki, systemów sterowania i oprogramowania;
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz niezbędnych napraw i modernizacji;
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych przy współpracy z technikami UR;
  • Optymalizacja/modernizacja istniejących instalacji, maszyn, urządzeń;
  • Uczestnictwo w projektach inżynieryjnych: doskonalenia procesów oraz implementacji nowych maszyn;
  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Okresową analizę awarii;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji elektrycznej do maszyn (rysowanie schematów elektrycznych);
  • Konfigurację maszyn;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;
  • Kontakt z serwisami technicznymi producentów maszyn – język angielski.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenia minimum średniego technicznego – preferowane z zakresu automatyki, elektroniki lub robotyki;
  • Umiejętności diagnozowania awarii;
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Doświadczenia w programowaniu sterowników PLC oraz diagnozowania i parametryzacji falowników;
  • Świadectwo kwalifikacji „E” do 1 kV;
  • Zdolności analitycznego myślenia;
  • Dobrej organizacji pracy własnej;
  • Znajomości języka angielskiego;
  • Dyspozycyjności i umiejętności pracy zespołowej.

OFERUJEMY:
  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Nowy Kawęczyn
  • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315