Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
ONLYBIO.LIFE S.A.
31. 7. 2024

OnlyBio.life S.A. jest biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która w swoim portfolio produktowym posiada kosmetyki marki OnlyBio oraz środki czystości marki OnlyEco. Wszystkie produkty składają się przynajmniej w 99% z surowców pochodzenia naturalnego. Firma wyznaje zasadę „więcej = mniej”, czyli więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko. Dziś, dzięki naszemu przekonaniu, że możliwe jest stworzenie produktu nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim bezpiecznego, staliśmy się liderem nowoczesnej eko-technologii, działając z powodzeniem na przeszło 20 światowych rynkach. Naszą największą siłą są jednak ludzie, którzy identyfikują się z naszą filozofią. Naukowcy, pracownicy i przede wszystkim nasi Klienci. Wspólnie wierzymy, że rozwój nie musi oznaczać zniszczenia. Jesteśmy świadomi, że to jaki świat zostawimy naszym dzieciom, zależy również od nas. Wybierając OnlyBio i OnlyEco nie wybierasz produktu - Wybierasz styl życia, w którym ekologia jest czymś więcej, niż tylko reklamowym sloganem. Dołącz do nas - nasza ziemia jest tego warta.

  • Praca zmianowa:  2 zmiany
  • Godziny pracy: 6-14 i 14-22; 22-6; w wyjątkowych sytuacjach sobota
  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, drobnych napraw i konserwacji linii produkcyjnych.
  • Optymalizacja parametrów pracy maszyn w celu podnoszenia wydajności i redukcji nieplanowanych przestojów.
  • Udział w planowaniu zakupów inwestycyjnych i w uruchamianiu nowych urządzeń.
  • Przystosowanie linii produkcyjnych do wdrożenia nowych produktów.
  • Szkolenie operatorów maszyn.

Nasze wymagania:

  • Min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Praktyczna znajomość automatyki, mechaniki i elektryki przynajmniej w stopniu podstawowym.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami konfekcjonującymi.

To oferujemy:

  • Pracę w nowym, nadal rozbudowującym się zakładzie produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszyn
  • Dużą różnorodność zadań.
  • Możliwości rozwoju i awansu.

Benefity:

  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa / herbata
  • Napoje
  • Parking dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Paczki świąteczne
  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Automatyk Bydgoszcz
  • Integrator automatyki Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648