Automatyk - utrzymanie ruchu
  • Tarnowo Podgorne
wielkopolskie, Tarnowo Podgorne, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów do działu utrzymania ruchu zatrudnimy na stanowisko: Automatyk

Miejsce pracy: Jankowice (okolice Tarnowa Podgórnego)

Na czym będą polegać Twoja zadania:

Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego oraz elementów infrastruktury w

zakresie układów sterowania maszyn oraz techniki napędowej, zgodnie z obowiązującymi

standardami, wymogami bezpieczeństwa i jakości

Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów

Diagnostyka i naprawa układów sterowania

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia minimum średniego technicznego (np. technik automatyk, elektronik, elektryk, mechatronik),

Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną, czytanie schematów elektrycznych,

Podstawowa znajomość programowania sterowników PLC,

Umiejętność obsługi komputera (Windows, mile widziana znajomość SAP),

Wiedza z zakresu układów sterowania maszyn oraz techniki napędowej,

Wymagane uprawnienia elektryczne 1kV, preferowane D+E.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u klienta z atrakcyjnym wynagrodzeniem

uzależnionym od doświadczenia, premię zależną od poziomu realizacji celów,

pracę w systemie 3-zmianowym,

dodatkowy system Nagród pieniężnych,

pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690