Automatyk utrzymania ruchu
  • Świdnica
automatyk utrzymania ruchu
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Masz doświadczenie w automatyce i chcesz pracować z nowoczesnymi technologiami? Szukamy kogoś takiego jak Ty!

JakoAutomatyk w dziale Utrzymania Ruchu będziesz mieć kluczowy wpływ na płynność produkcji, a także możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią nasze procesy.

Oczekujemy

  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika, mechatronika)
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych
  • znajomości narzędzi pomiarowych w zakresie elektryki i automatyki
  • doświadczenia w modyfikacji i projektowaniu obwodów elektrycznych
  • znajomości zasad działania układów bezpieczeństwa
  • znajomości obsługi i programowania sterowników PLC (m.in. Allen Bradley, Siemens)
  • uprawnień SEP do 1 kV

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w interesujących projektach
  • wolne weekendy, pracujemy od poniedziału do piątku
  • dla chętnych nadgodziny w soboty
  • łatwy dojazdkomunikacją miejską (przystanek przy zakładzie)
  • duży parking i zamykana wiata na rowery

Zadania

  • utrzymanie w ciągłym ruchu maszyn produkcyjnych, zapewniając nieprzerwaną pracę linii produkcyjnych
  • realizacja działań prewencyjnych, przeglądów oraz analiza problemów w celu zapobiegania awariom
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych oraz udział w ich dalszym rozwoju
  • optymalizacja działania istniejących systemów

  • Praca Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584