Automatyk Utrzymania Ruchu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
LHH Polska
1. 8. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Automatyk
Opis stanowiska:
• Prowadzenie konserwacji i remontów aparatury i urządzeń
• Przeglądy i kalibracje
• Prowadzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe: automatyka lub pokrewne
• Wiedza z zakresu automatyki
• Mile widziane doświadczenie oraz świadectwo kwalifikacyjne E-1
• Gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym po 8 godzin
Oferujemy:
• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty system premiowy,
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Posiłek regeneracyjny
• Benefity: dofinansowanie do studiów kierunkowych, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, program poleceń pracowniczych, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
• Miejsce pracy- Kraków
Aplikacje proszę przesyłać za pomocą odnośnika:

  • Praca Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Automatyk Kraków
  • Integrator automatyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544