Automatyk Utrzymania Ruchu
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, śląskie, Polska
Adient Seating Poland Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń oraz instalacji technicznych
  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych oraz urządzeniach oparych na sterownikach Siemens
  • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych
  • Prace naprawcze, serwisowe, remontowe, relokacyjne, przeglądowe
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Raportowanie prac w systemie CMMS (Computerised Maintenance Management Systems)
  • Analizowanie awarii i zatrzymań wraz z zespołem
  • Wprowadzanie drobnych ulepszeń oraz modyfikacji w maszychach oraz urządzeniach automatycznych
  • Dbałość o stan instalacji elektrycznej, pneumatycznej oraz ogólny stan urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP do 1KV
  • Znajomość programowania sterowników PLC i paneli operatorskich Siemens w stopniu podstawowym
  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office: Excel, Word
  • Znajomość zagadnień z dziedziny automatyki
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w weekendy
  • Umiejętność pracy na wysokości
  • Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu.
  • Znajomość branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Świadczenia z ZFŚS (karty przedpłacone, wczasy pod gruszą)
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie i NNW a już wkrótce pakiet w ramach prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Multisport
  • Posiłki w stołówce pracowniczej w atrakcyjnej cenie oraz owocowe środy
  • Przyjazną atmosfera w pracy
  • Darmową platfomę do nauki języków obcych
  • Spotkania integracyjne
  • To jeszcze nie wszystko...

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z opisem doświadczenia zawodowego przez opcję „APLIKUJ” poniżej.

  • Praca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678