AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU
  • Olkusz, olkuski, małopolskie
Olkusz
HR TEAM Sp. z o. o.
30. 8. 2024
od 7000 zł netto do 9000zł netto

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisku: AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Miejscowość: Osiek, k. Olkusza

Specyfikacja zakładu: firma specjalizuje się w obróbce plastycznej metali.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne na poziomie minimum średnim. Dużym atutem będzie wykształcenie w obszarze automatyki.
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia SEP „E” do 1 kV; uprawnienia SEP „E” i „D” powyżej 1 kV będą dodatkowym atutem.
  • Znajomość systemów automatyki przemysłowej.
  • Umiejętność korzystania/czytania z dokumentacji technicznej.
  • Zdolność do szybkiego reagowania na awarie oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów technicznych.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja napraw, remontów i prewencyjnych przeglądów maszyn oraz urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną i planem serwisowym w dziedzinie automatyki.
  • Bieżące usuwanie usterek i awarii.
  • Współpraca z operatorami produkcji i serwisami zewnętrznymi.
  • Zgłaszanie potrzeb dotyczących zamówienia części zamiennych niezbędnych do wykonania prac.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie od 7000 zł/ msc netto lub więcej (w zależności od doświadczenia)
  • Premie świąteczne i uznaniowe
  • System pracy: 2 zmiany po 8h (od poniedziałku do piątku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego
  • Podstawowy pakiet socjalny

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567