Automatyk (sterowniki PLC Siemens)
  • Nowy Sacz
Nowy Sącz, Nowy Sacz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • diagnoza oraz usuwanie bieżących awarii (systemy automatyki)
  • modyfikacja programów sterowników, programowanie paneli operatorskich
  • aktualizacja dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:
  • min 2 lata doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens S-700, tworzenie i optymalizacja oprogramowania sterowników PLC, mile widziane również inne sterowniki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracach przy odbiorze maszyn produkcyjnych i przekazywaniu do użytkowania

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe na umowie o pracę, 10 000 - 12 000 PLN brutto, do negocjacji
  • stabilne zatrudnienie wśród nowoczesnego parku maszynowego
  • dużą samodzielnoś

  • Praca Nowy Sącz
  • Automatyk Nowy Sącz
  • Integrator automatyki Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157