Automatyk / Serwisant
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
18. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Serwis i naprawy instalacji automatyki przemysłowej
  • Serwis i naprawy prostowników
  • W dalszej perspektywie rozwoju tworzenie programów komputerowych i sterowania instalacjami galwanicznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, elektryka, mechatronika (ewentualnie studenci wyższych lat studiów)
  • Umiejętność programowania sterowników PLC
  • Umiejętność programowania w jednym z nowoczesnych języków komputerowych
  • Umiejętność diagnostyki, analizy układów sterowania maszyn i urządzeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • Chęć samodoskonalenia i podnoszenie kwalifikacji.

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko w stabilnej firmie nastawionej na innowacyjność rozwiązań
  • Różnorodność zadań, możliwości rozwoju zawodowego
  • Sportowy i zdrowotny pakiet pozapłacowy
  • Szkolenia branżowe
  • Dobre wynagrodzenie zależne od osobistych wyników

  • Praca Łódź
  • Automatyk Łódź
  • Integrator automatyki Łódź
  • Serwisant Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721