AUTOMATYK PRZEMYSŁOWY
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Domino Polska Sp. z o. o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie niezawodności funkcjonowania instalacji automatyki, elektroniki i elektryki na istniejących liniach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach
  • wykonywanie bieżących napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych; przeglądy prewencyjne
  • analiza przyczyn i skutków powstałych problemów: elektryka, elektronika, automatyka, sterowanie, komunikacj

WYMAGANIA:
  • wykształcenie: wyższe / średnie techniczne w zakresie automatyki lub elektroniki
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych oraz dokumentacji technicznej
  • znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności komunikacji interpersonalnej; będziesz pracować w kilkuosobowym zespole konsultującym się w codziennych sprawach z Mistrzem

Mile widziane:

  • znajomość obsługi i programowania układów napędowych
  • doświadczenie pracy w środowisku SINUMERIC
  • znajomość sterowania robotów ABB
  • znajomość sterowników logicznych SIEMENS S7

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • pracę w systemie- 2 zmianowym ( 6-14, 14-22)
  • wynagrodzenie podstawowe : 8026 zł brutto + premia frekwencyjna,
  • atrakcyjny pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji, premie świąteczne, bonusy rekrutacyjne do 1000zł,

  • Praca Wrocław
  • Automatyk Wrocław
  • Integrator automatyki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190