Automatyk - Programista PLC
  • Piastów
Piastów, Piastów, Mazowieckie, Polska
Nijhuis Industries Central Europe Sp. z o. o.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

AUTOMATYK - PROGRAMISTA PLC
NIJHUIS INDUSTRIES CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. - międzynarodowa firma działająca w Polsce i za granicą, lider w dziedzinie technologii wodno-ściekowych dla przemysłu, poszukuje osoby na stanowisko AUTOMATYK - PROGRAMISTA
Lokalizacja biura: Piastów, koło Warszawy
Zadania:
- Tworzenie oprogramowania PLC, HMI i SCADA
- Wsparcie przy uruchomieniu systemów
- Wsparcie inżynierów serwisu w przypadku awarii instalacji
- Wsparcie działów sprzedaży i realizacji projektu w zakresie automatyki przemysłowej
Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka, elektrotechnika lub elektronika
- Znajomość programowania sterowników PLC firmy Siemens (step7, TIA Portal) lub Allen Bradley (RS Logix)
- Umiejętność tworzenia wizualizacji na panele HMI i systemy SCADA firmy Siemens
- Doświadczenie przy prefabrykacji szaf sterowniczych
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do ciągłego rozwoju
- Gotowość do pracy w delegacji (około 25% czasu pracy)
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji
- Duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole
- Możliwość wyjazdów zagranicznych również poza kraje europejskie

  • Praca Piastów
  • Piastów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179