Automatyk - Programista PLC
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Stevia Automation Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania sterowników PLC,
  • Tworzenie systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA),
  • Parametryzacja urządzeń systemów automatyki,
  • Tworzenie opisów funkcjonalnych dla oprogramowania sterującego maszynami oraz liniami produkcyjnymi,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do realizowanych projektów,
  • Uruchamianie oraz optymalizacja systemów sterowania maszyn i linii produkcyjnych w zakładach przemysłowych (głównie za granicą),

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub podobne),
  • co najmniej roczne doświadczenie jako programista PLC (warunek konieczny),
  • umiejętność programowania sterowników PLC Siemens S7 i-lub innych,
  • umiejętność tworzenia aplikacji wizualizacji procesów HMI/SCADA,
  • czytanie i analiza dokumentacji elektrycznej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
  • znajomość języka niemieckiego oraz branży intralogistyki,

To oferujemy

  • Realizację ciekawych projektów dla światowych gigantów, takich jak Amazon,
  • Pracę w zgranym zespole, który pomoże Ci się wdrożyć w naszej firmie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurze,
  • Maksymalnie do 50% czasu pracy w skali roku na wyjazdach i uruchomieniach,
  • które zawsze ustalane są z dużym wyprzedzeniem, a w trakcie dłuższych wyjazdów masz możliwość powrotu na weekendy,
  • Realizacje projektów głównie na terenie Europy,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad dziesięcioletnim stażem.

  • udział w nowatorskich projektach dla klientów z całego świata (poznaj szczegóły realizacji pod linkiem: https://stevia-automation.com/pl/realizacje/ ,
  • dużą niezależność w pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i posiadanego doświadczenia,
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • wpływ na wybór miejsca noclegowego w trakcie uruchomień,
  • pełne pokrycie kosztów w trakcie wyjazdów (diety pracownicze),
  • wyjazdy na uruchomienia zgodne z wcześniej ustalonym harmonogramem (nie przekraczają 50% czasu pracy w skali roku),
  • premie uznaniowe za dobrze wykonaną pracę,
  • jasno określone warunki współpracy,
  • niezbędne oprogramowanie i wysokiej jakości narzędzia do pracy,
  • parking dla pracowników,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.

  • Praca Katowice
  • Programista Katowice
  • Automatyk Katowice
  • Integrator automatyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941