Automatyk - Programista
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
Salamander Window & Door Systems S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • programowanie i wizualizacja sterowników za pomocą Siemens TIA Portal, B&R Automation Studio i Inductive Automation Ignition
  • realizacja projektów oraz koordynacja wewnętrzna i zewnętrzna
  • projektowanie i programowanie wszystkich komponentów elektronicznych i elektrycznych naszych produktów zgodnie z wymaganiami klientów wewnętrznych
  • rozwój programów sterujących (PLC, HMI, napędy)
  • opracowywanie, wdrażanie i dokumentowanie zmian technicznych
  • terminowe wykonywanie zadań i świadomość kosztowa
  • optymalizowanie procesów i kosztów
  • prowadzenie działań związanych z zapewnieniem jakości (np. pomiary, protokoły badań, współpraca w zakresie CE)
  • proaktywne wsparcie w zakresie dokumentacji i zarządzania zmianami
  • wsparcie kierownika działu w ramach procesu ciągłego doskonalenia (CIP)

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie zawodowe - technik-automatyk
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • bardzo dobre umiejętności programowania sterowników PLC
  • dobra znajomość technologii napędów elektronicznych i systemów korzystających z protokołów Fieldbus
  • dobre umiejętności w zakresie programowania SCADA i HMI
  • zmysł techniczny i umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność posługiwania się nowoczesnymi środkami komunikacji i aplikacjami
  • zdolności organizacyjne
  • dokładnie i rzetelnie wykonywanie pracy
  • wysoko rozwinięta inicjatywa i samodzielność
  • gotowość do okazjonalnych podróży służbowych do zakładów produkcyjnych grupy Salamander na terenie Europy
  • znajomość języków angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowych standardach pracy
  • szkolenia techniczne
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wypłatę zawsze w terminie
  • możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia
  • szkolenia i kursy zawodowe
  • świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karnetów sportowych - karta Medicover Sport
  • ciągłą opiekę HR Business Partnera

  • masz wpływ na produkt
  • szkolenia wewnątrzfirmowe;
  • szkolenia zewnętrzne;
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie.

  • Praca Włocławek
  • Programista Włocławek
  • Automatyk Włocławek
  • Integrator automatyki Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448