Automatyk - Produkcja, Montaż Maszyn, Serwis
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Coffee Service Sp. z o.o.
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
• montaż, uruchomienie i serwis maszyn (automaty pakujące, mieszarki, dozowniki, zgrzewarki itp.)
• miejsce pracy: Wypędy ul. ŻWIROWA 84, ewentualnie praca wyjazdowa w Polsce i za granicą
Wymagania:
• Znajomość zagadnień automatyki/mechaniki
• Umiejętność czytania schematu elektrycznych
• Znajomość programowania sterowników PLC
• Uprawnienia SEP do 1kV
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Chętnie osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
• Gotowość do wyjazdów
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim;
• po okresie próbnym (1 miesiąc) umowę o pracę na pełny etat;
• dodatkowy pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne.

  • Praca Raszyn
  • Pracownik produkcji Raszyn
  • Operator maszyn Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567