Automatyk - praca w zespole specjalistów
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży usługowej w obszarze transportu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Automatyk

Zadania:

  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z systemami automatyki oraz OT w jedynym automatycznym terminalu kontenerowym w Polsce
  • rozwiązywanie problemów technicznych oraz konserwacja urządzeń przeładunkowych terminala
  • współpraca przy wdrażaniu i testowaniu nowych suwnic kontenerowych w tym suwnic automatycznych
  • instalowanie i uruchamianie nowych systemów na suwnicach kontenerowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w diagnostyce i naprawach układów sterowania oraz automatyki przemysłowej
  • doświadczenie w obsłudze i diagnostyce sterowników PLC
  • podstawowa znajomość działania przełączników sieciowych
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych oraz na wysokości w 12-godzinnym, zmianowym systemie pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość technicznego słownictwa w języku angielskim w mowie i piśmie
  • mile widziane: uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV, znajomość napędów dużej mocy (AC/DC)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, miesięczne premie oraz dodatek za pracę w godzinach nocnych i w dni świąteczne
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • dofinansowanie do studiów oraz indywidualnych lekcji języka angielskiego
  • wsparcie aktywności sportowych - drużyny firmowe
  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, karta paliwowa, parking dla pracowników, dofinansowanie do posiłków w Kantynie

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Gdańsk
  • Automatyk Gdańsk
  • Integrator automatyki Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251